top of page

#16 - Arbeidskilt, ensomhet, skolestart, spørsmål...

  • Forfatterens bilde: Hege Beate Simonstad
    Hege Beate Simonstad
  • 23. apr. 2020
  • 1 min lesing


Det er torsdag og nydelig vær i Kristiansand. Sommervarmen kjennes og det er rart å tenke på at over helgen er det skolestart.


Varmen får ikke bare oss damer til å ta på sommerkjole og skjørt, men også vindusvaskere gjør det. Vi synes konseptet arbeidskilt er gull.


Det er lett å føle på ensomhet og depresjon i disse dager. Vi opplever dette vi også. Sveiper litt innom fibromyalgi. Det er utrolig viktig å ha fokus på det en vil ha mer av! Energien går der fokuset er.


Vi har spørsmål til hverandre for å bli bedre kjent og for at dere skal få bli litt bedre kjent med oss.


Ting er ofte mye lettere å fikse enn man tror. Man må bare komme i gang. Vi har eksempler.


Da vi var ferdige med å spille inn snakket vi litt om hvordan det hadde vært for en god del selskaper dersom vi kvinner besluttet at vi er gode nok som vi er og sluttet å kjøpe ting som skal forbedre oss... sminke, kremer, hårting, klær osv.... Det er big business. 😅






Comentários


Denne podcasten lager vi fordi vi vil lære oss noe nytt,

og fordi vi er passe sikre på at det må være plass til en slik pod

av og for de som er gode nok. 

  • Facebook
  • Instagram

Kontakt oss

Har du noen spørsmål til oss eller noen annet på hjertet. Send oss en melding:

Takk for innsendingen din!

Personvernerklæring

bottom of page